Pagrindinis puslapis

Iš Wiki partija.
Peršokti į: navigacija, paiešką

Sveiki, patekę į Laisvės partijos programos Wiki.

Laisvės partijoje nuo pat jos kūrimo pradžios daug ką darome truputį kitaip, drąsiau ir įdomiau nei kitos Lietuvos partijos. Reikia tikėtis, kad tai taip pat reiškia, kad ir Lietuvos politikoje atnešime naujų vėjų, idėjų ir postūmių.

Kodėl mums neišbandžius naujo, demokratiškesnio ir inovatyvesnio požiūrio į partijos programos kūrimą? Wiki platforma (visiems puikiai žinoma Wikipedia būtent ir veikia tuo pagrindu) tam sudaro puikias galimybes.

Ką galima siūlyti?

Viena vertus, puslapis visiškai atviras visoms idėjoms. Kita vertus, produktyviausia būtų:

  • Sukurti visiškai naują puslapį su savo idėja / pasiūlymu. Pavyzdžiui, kaip pertvarkyti organų donorystės įstatymus Lietuvoje.
  • Sukurti naują puslapį, kuri argumentuotų / aprašytų / pagrįstų atskirą programos dalį. Pavyzdžiui, pridėti apžvalgą, kurios šalys jau įtvirtino partnerystės įstatymus, kurios - ne.

Nuo ko pradėti?

Sukurti naują puslapį / idėją labai paprasta. Tiesiog naršyklėje įveskite naujo puslapio pavadinimą atsidarydami wiki.laisvespartija.lt/index.php/mano_ideja (pvz, jei jūsų idėja yra "Laisvė gamtai" tai atsidarykite naršyklėje adresą wiki.laisvespartija.lt/index.php/laisve_gamtai). Wiki tinklapis parašys "Toks puslapis neegzistuoja" - tad spauskite 'sukurti puslapį' ir pradėkite jį redaguoti.

ARBA

Redaguokite mūsų darbo grupių parašytas išsamias atskiras dalis (pastaba - tai neredaguotos darbo grupių versijos. Mūsų suvažiavime buvo patvirtintos sutrumpintos jų dalys).

Sukūriau idėją. Kas toliau?

Pasidalinkite ja su draugais ar mūsų partijos FB tinklapyje. Svarbu, kad idėja sulauktų, dėmesio, kritikos, papildymų ir pataisymų. Jei ji sulauks pritarimo, kitu žingsniu pasiūlysime ją įtraukti oficialią partijos programą.

Teikite siūlymus, ką galime tobulint Kritikuokite idėją FB: įrašas uždaroje Laisvės partijos FB grupėje